středa 15. května 2019

Malé radosti,které pomáhají


 Tak to jsou přívěsky a náramky z dřívek, které mě bylo líto spálit. Nejsou barvená. Je to jenom barva dřeva, takže pokud je žluté, tak je to citroník nebo jablko nebo žíhaný eben, ořech.
Dřívka jsou ošetřena jenom lněným olejem , protože vím, že si s nimi budete hrát a sůl laku nedělá dobře. Stačí je tedy vytřít krémem na ruce a jsou jako nová. To ostatně platí o všech našich výrobcích.
Jsou k mání na stojanu na Karlově mostě i v našem E-shopu v sekci AKCE.  Každý kousek je originál, takže je k mání zrovna to, co udělám a jaký kousek dřeva se mi líbí.. Přívěsek si můžete vybrat se symbolikou nebo bez a zavěšené na kůži nebo voskové niti. Náramek má základ z provázků Shambala a je nastavitelný.
Jsou to super talismany a TAKÉ POMÁHAJÍ. Rozhodli jsme se podporovat ZDRAVOTNÍ KLAUNY , PROTOŽE SI MYSLÍME, ŽE JE TŘEBA DODAT NEMOCNÝM DĚTEM A STARÝM LIDEM RADOST A TROCHU TOHO SMÍCHU, ABY SE JIM TO VŠE, CO MUSÍ ZVLÁDNOUT, SNÁŠELO LÉPE.      https://www.zdravotniklaun.cz/


Pokud si tedy budete chtít udělat radost sobě i druhým. Něco si kupte. Částka z přívěsků a náramků jde na konto Zdravotních klaunů CELÁ.
Děkujeme, že pomáháte.

Žádné komentáře:

Okomentovat