pondělí 4. listopadu 2019

Podporujeme ZDRAVOTNÍ KLAUNY

Mandaly

Slovo "mandala" pochází ze sanskrtu a znamená kruh se středem. Kruh je významný symbol doprovázející lidstvo již od nepaměti, představuje nekonečno a věčnost, bez začátku a bez konce. Tvar kruhu se objevuje všude kolem nás (letokruhy u stromů, sněhové vločky, pavučiny...). Ve středu je pevný bod, k němuž se všechno vztahuje a podle kterého je všechno uspořádáno. Vše začíná v centrálním bodě a postupuje v soustředných kruzích směrem od středu. Na tomto principu je založena každá mandala.

Mandala je biorezonátor, její vibrace harmonizují prostředí, uklidňují a léčí. Proto se mandaly používají jak pro harmonizaci prostoru, tak pro meditace nebo podporu léčení. Kromě tvaru kruhu zde působí ještě zobrazené motivy (strom, jako symbol života, motýl, jako symbol přeměny apod.) a také zvolené barvy, jejichž vibrace mají také svoje specifické působení.

MANDALA vždy přináší harmonii, inspiraci a radost.


Já mám pro Vás připraveny velké a malé magnetky mandal, které Vám přinesou radost a dobrý pocit, že pomáháte. Celá částka půjde na konto ZDRAVOTNÍCH KLAUNŮ.
                                                                  MAGNETKY najdete v našem e-shopu sekce Charita

2 komentáře: